David Fernandez Rivas trapte het evenement af met zijn keynote over de laatste ontwikkelingen op het gebied van naaldloos injecteren.

Techmed event
©foto eric brinkhorst
Na de diverse kennissessies over technologische innovaties binnen een aantal domeinen, sloot Constantijn van Oranje (Techleap) met een Fireside Chat het dagprogramma af. Hij sprak met onder meer Boele de Bie (Xsens), Jasper van Weerd (Lipocoat) en Susan Roelofs (Locsens) over de groeibelemmeringen voor jonge MedTech bedrijven.

Techmed event
©foto Eric Brinkhorst
In de avond vond in U Parkhotel voor het eerst een Exchange Dinner plaats, waar ervaren MedTech de MedTech bedrijven Medtronic, Demcon, Xsens, Siemens Healthineers en Micronit gedurende drie gangen hun kennis en ervaringen uitwisselden met 25 verschillende MedTech startups.

Techmed event ©foto Shotmaniacs
Op dag 2, exclusief voor deelnemers aan het business track, stond in de ochtend 1-op1 matchmaking op het programma, gevolgd door pitch the crowd sessies en innovatietours bij Xsens, Demcon en Micronit.
We kijken terug op een geslaagd evenement!